Firma VERY IMPORTANT, s.r.o. se zabývá prodejem hoverboardů a elektrokoloběžek

Jezdíme na hoverboardech více jak 5 let a pořád nám nebylo jasné, proč jsou u nás tak drahé. Proto jsme se rozhodli, že nějaké přivezeme a zkusíme prodávat. Jsme na začátku, ale pevně věříme, že sortiment brzy rozšíříme o další modely a hlavně koloběžky, které jsou super.

CO JE TO HOVERBOARD?

Stylové elektrické vozítko, které se ovládá pouhým přenesením váhy. Disponuje stabilizačním systémem, který za pomoci vestavěného gyroskopu a akcelerátoru vyvažuje rozložení váhy. Dokáže tak upravovat výkon motoru v závislosti na aktuálním těžišti těla jezdce. Při náklonu dopředu senzory zaznamenají změnu těžiště a dají motoru pokyn k akceleraci.

Pro koho hoverboard je?

Hoverboardy jsou vhodné pro všechny fanoušky moderních technologií. Zejména pak pro děti věkové kategorie 8-18 let, které je někdy těžko odehnat od mobilů, tabletů a počítačů. Jdetě do parku, udělejte si parádní piknik a děti kolem Vás budou mít o zábavu postaráno. NUDA NUDA ŠEĎ ŠEĎ bude rázem pryč.

Tato elektrovozítka si oblíbí lidé všech věkových kategorií. Nedoporučujeme pro děti s váhou do 25 kg. Čidla v zařízení reagují příliš jemně. Hoverboard by nemohly bezpečně ovládat.

CO JE TO ELEKTROKOLOBKA?

Elektrické koloběžky jsou poháněné elektromotorem. Ovládání rychlosti se přitom podobá ovládání na motocyklu. Většina modelů nepojede zcela bez vaší asistence. Je třeba se nejprve párkrát odrazit a poté to za vás převezme elektromotor. Na elektrické koloběžce samozřejmě můžete jezdit i bez pomoci motoru. Jízda však bude kvůli odporu elektromotoru o něco těžší než na klasické koloběžce.