Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis

Doprava ZDARMA

Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA

100% TESTED

Testujeme všechny výrobky

  • Sleva
  • TOP CENA

Nejznámější elektrická koloběžka EK09

10 990,00 Kč
6 990,00 Kč Ušetříte 4 000,00 Kč
Bez DPH dodání do 3-5 dnů

Designová elektrická koloběžka s nosností až 120kg. Nejpopulárnější a levnější než konkurenční modely X! S touto koloběžkou dosáhnete rychlosti až 20 km/h, komfort jízdy výrazně zvyšují vzduchem plněné pneumatiky. Tato koloběžka je skutečně výborný doplněk a pomocník pro Váš každodenní život. Aktuálně pouze v černé barvě. 

Počet
Poslední kus skladem

 

Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis

 

Doprava ZDARMA

 

Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA

  100% TESTED

Testujeme všechny výrobky

Elektrokoloběžka  je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku, váha samotné koloběžky je 12,5kg. Koloběžka svižně reaguje a dobře si poradí i s prudším kopcem. Na rovině pojedete rychlostí až 25 km/h. Robustní a pevný rám unese i 2 jezdce. Bezpečné zastavení zajistí dvojitá brzda - kvalitní kotoučová ovládaná z řídítek a současně zadní nášlapná, kterou znáte z běžných bezmotorových koloběžek.

Nabití baterie trvá u tohoto modelu pouze 3-5 hod, s plnou baterií Vám koloběžka umožní dojezd až 25 km. Vše však záleží na vaší váze. Naše koloběžky jsou konstruovány pro nosnost až 120kg, vyšší váha má vliv na výkon baterie tzn. že dojezd může být pouze 20-22km.

Elektrokoloběžka má 2 rychlostní režimy, bezpečně si jí tak užije i dítě od 10 let. Plyn je aktivní až po prvním odrazu nohou od země (při rozjeté koloběžce) - náhodné stisknutí plynu stojící koloběžky tak nepřekvapí vás ani okolí. Po rozjetí potom pravým tlačítkem (ovládaným palcem) jednoduše přidáváte plyn a levou rukou dle potřeby brzdíte. Je to jednoduché a naučíte se to během několika minut.

Díky přednímu LED světlu lze bezpečně jezdit i po setmění. Vše ovládáte na velkém digitálním displeji umístěném ve středu řídítek. Zde vidíte i stav baterie a rychlost.

Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

Při jízdě na elektrokoloběžkách doporučujeme dbát zvýšené opatrnosti a používat ochranné prostředky - helmu, brýle, chrániče apod.

EK09

Parametry

Velikost koleček
8,5"
Barva
Černá
Max. rychlost
25 km/hod
Typ brzdy
Kotoučová brzda
Doba nabíjení
3 - 4 hodiny
Výkon
250 W
Váha
12,5kg
Materiál
Hliník
Max. nosnost
120 kg
Voděodolnost
IP56