• Sleva
  • TOP CENA

Dětská elektrická koloběžka

6 990,00 Kč
4 990,00 Kč Ušetříte 2 000,00 Kč
Bez DPH dodání do 3-5 dnů

Elektrická koloběžka - vhodná hlavně pro děti (doporučeno od 10-ti let, váhově ideálně max do 65 kg). Má jednoduchý a kompaktní design s možností rychlého složení, ideální pro městský provoz, umí sama překonat nerovnosti pouze do 2cm. Motor o výkonu 250W vám dokáže zajistit rychlost až 23km/h s dojezdem až 20km, vše ovšem závisí na vaší váze. Elegantní kulatý displej zobrazuje aktuální rychlost a stav baterie.

Počet
Skladem

  • Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis
  • Doprava ZDARMA Doprava ZDARMA
  • Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA

Jednoduchá a lehká elektrická koloběžka pro každodenní použití ve městech.

Elektrokoloběžka  je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu a váze 7 kg ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku. Na rovině pojedete rychlostí až 22 km/h

Baterie se na plnou kapacitu dobije již za 3-4 hodiny.

Praktický stojánek vám umožní zaparkovat koloběžku kdekoliv. Max. nosnost koloběžky je 80 kg, ale váha má výrazný vliv na výkon baterie. Naše doporučení je nosnost max. do 65 kg. Pro těžší váhy doporučujeme modely EK8 a EK9, z kterých budete nadšení a které vám zajisití i při těžší váze komfortní rychlost a dojezd.

Elektrokoloběžka má 2 rychlostní režimy, bezpečně si jí tak užije i dítě od 10 let. Plyn je aktivní až po prvním odrazu nohou od země (při rozjeté koloběžce) - náhodné stisknutí plynu stojící koloběžky tak nepřekvapí vás ani okolí. Díky přednímu LED světlu lze bezpečně jezdit i po setmění. Pravé tlačítko má funkci plynu, levým - červeným - brzdíte. Tento systém je jednoduchý a naučíte se jej během několika minut.

Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

EK05

Parametry

Velikost koleček
5,5"
Baterie
Lithiová baterie, 36V 4.4 AH
Barva
Černá
Max. rychlost
25 km/hod
Dojezd
15 - 20 km
Výkon
250W
Váha
7,0 kg
Materiál
Hliník