• Sleva

Nejlevnější elektrická koloběžka

6 999,00 Kč
4 699,00 Kč Ušetříte 2 300,00 Kč
Bez DPH

Elektrická koloběžka - vhodná i pro děti (doporučeno od 10-ti let). Má jednoduchý a kompaktní design s možností rychlého složení, ideální pro městský provoz, ale umí sama překonat nerovnosti pouze do 2cm. Motor o výkonu 250W vám dokáže zajistit rychlost až 26km/h s dojezdem až 20km, vše ovšem závisí na vaší váze. Elegantní kulatý displej zobrazuje aktuální rychlost a stav baterie.

Počet
Na skladě není dostatek produktů


  • Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis
  • Doprava ZDARMA Doprava ZDARMA
  • Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA

Jednoduchá a lehká elektrická koloběžka pro každodenní použití ve městech.

Elektrokoloběžka  je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky jednoduchému skládacímu mechanismu a váze 7 kg ji lehce vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku. Koloběžku nabízíme také v karbonovém provedení, které je ještě o 1,5 kg lehčí!! Na rovině pojedete rychlostí až 22 km/h

Baterie se na plnou kapacitu dobije již za 3-4 hodiny.

Praktický stojánek vám umožní zaparkovat koloběžku kdekoliv. Max. nosnost všech našich koloběžek je 120 kg, ale váha má výrazný vliv na výkon baterie. Proto pro těžší váhy doporučujeme modely EK8 a EK9, z kterých budete nadšení a které vám zajsití i při těžší váze komfortní rychlost a dojezd.

Elektrokoloběžka má 2 rychlostní režimy, bezpečně si jí tak užije i dítě od 10 let. Plyn je aktivní až po prvním odrazu nohou od země (při rozjeté koloběžce) - náhodné stisknutí plynu stojící koloběžky tak nepřekvapí vás ani okolí. Díky přednímu LED světlu lze bezpečně jezdit i po setmění. Pravé tlačítko má funkci plynu, levým - červeným - brzdíte. Tento systém je jednoduchý a naučíte se jej během několika minut.

 

Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

EK05

Parametry

Velikost koleček
5,5"
Baterie
Lithiová baterie, 36V 4.4 AH
Barva
Černá
Max. rychlost
25 km/hod
Dojezd
15 - 20 km
Výkon
250W
Váha
7,0 kg
Materiál
Hliník