• Sleva

NEJ elektrická koloběžka EK08 PRO

15 990,00 Kč
10 490,00 Kč Ušetříte 5 500,00 Kč
Bez DPH

Novinka na trhu - splňuje vše co požadujete - DESIGN, VÝKON, NOSNOST, CENU. Nosnost až 120kg, robustní hliníkový rám, patentovaný systém rychlého sklápění, prodloužená délka. Velká 9ti palcová vzduchem plněná kola a dvojité odpružení rámu Vám nabídne bezkonkurenční stabilitu jízdy a odolnosti proti nerovnostem. Zaměřte se na technické detaily, aby jste zjistili, že takové provedení i cenu konkurence nenabízí.

V nabídce pouze v černé barvě.

Počet
Na skladě není dostatek produktů


  • Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis
  • Doprava ZDARMA Doprava ZDARMA
  • Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA

Elektrokoloběžka  je skvělým pomocníkem při dojíždění do práce či školy a zábavným společníkem na výletech či dovolené. Díky patentovanému skládacímu mechanismu ji lehce složíte i rozložíte, vyndáte z kufru auta či přenesete do autobusu a vlaku. Pevně věříme, že tento originální rychlý systém skládání ocení nejenom ti, kteří již mají zkušenosti s jinými koleběžkami, ale také také všichni noví uživatelé. Koloběžka svižně reaguje a dobře si poradí i s prudším kopcem. Na rovině pojedete rychlostí až 30 km/h. Robustní prodloužený rám s protiskluzovým povrchem unese i 2 jezdce.

Naše modely série 08 jsou vyjímečné svým jízdním komfortem. Od konkurence se především liší odpruženým rámem - série PRO předním i zadním tlumením, a pneumatikami plněnými klasicky vzduchem.

Nabití baterie trvá u tohoto modelu 3-5 hod, s plnou baterií Vám koloběžka umožní dojezd až 30 km. Vše však záleží na vaší váze. Naše koloběžky jsou konstruovány pro nosnost až 120kg, ale stejně jako u všech elektrických koloběžek, vyšší váha má vliv na výkon baterie tzn. že dojezd může být v tomto případě o něco málo kratší.

Elektrokoloběžka má 3 rychlostní režimy. Plyn je aktivní až po prvním odrazu nohou od země (při rozjeté koloběžce) - náhodné stisknutí plynu stojící koloběžky tak nepřekvapí vás ani okolí. Po rozjetí potom pravým tlačítkem (ovládaným palcem) jednoduše přidáváte plyn a levou pákovou brzdou dle potřeby brzdíte. Zadní brzda je vysoce účinná kotoučová, ale zároveň lze používat zadní nášlapnou brzdu, která je standardní pro většinu běžných koloběžek. Je to jednoduché a naučíte se to během několika minut.

Díky přednímu i zadnímu LED světlu lze bezpečně jezdit i po setmění. Vše ovládáte na velkém digitálním displeji umístěném ve středu řídítek. V zadní části jsou 2 červené LED světla, které zvyšují Vaši bezpečnost ve dne i v noci.

Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

Při jízdě na elektrokoloběžkách doporučujeme dbát zvýšené opatrnosti a používat ochranné prostředky - helmu, brýle, chrániče apod.

EK08 PRO

Parametry

Velikost koleček
9"
Barva
Černá
Max. rychlost
30 km/hod
Typ brzdy
Kotoučová brzda
Doba nabíjení
3 - 4 hodiny
Výkon
350W
Váha
14 kg
Materiál
Hliník
Max. nosnost
120 kg
Voděodolnost
IP56