• DOPRAVA ZDARMA
  • TOP CENA
  • NOVA BATERIE 8Ah

Hoverboard s LED s užitečným madlem , model WHITE

3 150,00 Kč
Bez DPH dodání 3-5 dnů, každý model před odesláním testujeme!

Klasický hoverboard pro začátečníky či středně pokročilé. Model HB01 má vynikající parametry a je ideální jak pro menší, tak pro větší. Má klasické 6,5" pneumatiky. Obsahuje Lithionové baterie 36 V s dobou nabití asi 2 hodiny, díky čemu dojedete rychlostí až 12 km/hod do vzdálenosti 15 - 20 km. Jedná se o klasický model, který je dodáván bez tašky.

Hoverboard má ve výbavě také LED diody. Předností tohoto hoverboardu je ruční madlo, které uvítáte po praktické stránce. Foto je ilustrativní bez madla !

Počet
Skladem

  • Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis Bezpečný nákup - záruční i pozáruční servis
  • Doprava ZDARMA Doprava ZDARMA
  • Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA Vratka zboží do 14ti dnů ZDARMA

Hoverboard

Cestování? Proč ne na hoverboardu?

Jste-li milovníky designu, pak je volba hoverboardu jasná. S BMV designem budete mít pocit, že máte opravdu jiný "stroj", než vaše okolí.

Hoverboard je balanční přesunovadlo. Díky náklonu těla udáváte směr jízdy. Stačí jen správně přenášet váhu buď na špičky nebo na paty.

Mohou sloužit například jako jednoduchý dopravní prostředek na kratší cesty do školy či do práce, nebo jako hračka pro děti i dospělé.

Během tří minut budete jezdit jako profíci.

Dojezd hoverboardu

Rozmyslete si, jakou vzdálenost budete s hoverboardem zdolávat. Pokud ho budete používat jen jako hračku, tzn. budete jezdit pouze v rámci nějakého areálu, nemusíte dojezd řešit. Když s ním ale budete chtít jezdit do práce nebo do školy, situace, kdyby vám došla baterie, by byla velmi nepříjemná.

HB1WH

Parametry

Velikost koleček
6,5"
Baterie
Lithiová baterie, 36V 4.4 AH
Barva
Bílá
Max. rychlost
12 km/hod
Bluetooth
Ano
LED diody
S diodami
Dojezd
15 - 20 km
Záruka
2 roky
Model
HB01
Doba nabíjení
2 hodiny
Výkon
2 × 250 W
Váha
7,0 kg
Max. nosnost
120 kg